A skóciai Glasgow melletti GreenAcres curlingcsarnokban megrendezett Szenior meghívásos Európabajnokságon első alkalommal vett részt az UTE csapata.

Teljes bejegyzés | Menüpont: Hírek

Megvédte magyar bajnoki címét a világbajnok páros

2013.10.27

A Palancsa Dorottya (UTE), Kiss Zsolt (WSC) páros az október 23-27. között megrendezett vegyes páros OB-n megvédte bajnoki címét, a dötőben két mérkőzésen legyőzve (9-3: 10-3) a Miklai Henrietta (UTE), Bodor Gábor (WSC) párost.

Teljes bejegyzés | Menüpont: Hírek | Fényképek: VP OB 2013.

Interjú a szezon elején

2013.09.16

Az UTE vezetőedzőjével, Palancsa Zoltánnal közel egy éve beszélgettünk, értékeltük a múltat, terveztük a jövőt. Most ismét találkoztunk, és úgy tűnik, hogy kissé gondterhelt, de mégis mosolygós.

II. ÚJPEST Curlig Kupa 2013.

2013.07.09

A tavalyihoz hasonló, jó hangulatú, színvonalas versenyt rendezünk idén szeptember 26-29. között.

Várjuk a csapatok jelentkezését!

UTE győzelem a szezonzáró kupán

2013.06.10

Június 6-9. között került megrendezésre a szezonzáró kupa, amelyen amererikai, francia és szlovák csapatok mellett 11 hazai együttes indult harcba a győzelemért. Az öt fordulós nyilt svájci rendszerű tornát az UTE vegyes csapata a tavalyihoz hasonló sikert elérve veretlenül nyerte meg.

Palancsa Dóri megvédte egyéni bajnoki címét

2013.06.02

Június 2-án került sor az egyéni OB helyosztóira. Egyetlen indulónk, Palancsa Dóri megvédte tavalyi egyéni bajnoki címét, míg a férfiak mezőnyében Nagy György (WSC) új országos rekoddal, a döntőben 115 pontot elérve diadalmaskodott.

Vegyes CSB eredmények - UTE ezüsttel

2013.05.20

Május elején került megrendezésre a 2013. évi vegyes OCSB. Az UTE vegyes csapata 6. helyezést ért el, Míg Palancsa Dorottya A WSC férficsapat tagjaival, valamint Halász Csillával (BTKSE) közösen alkotott csapata ezüstérmet szerzett.

A döntőben a WSC vegyes csapata győzte le őket, így ők képviselhetik hazánkat a szeptemberben megrendezésre kerülő EB-n.

VI. HMDCC - Palancsa Dorottya és Kiss Zsolt győzelmével

2013.03.10

Az immár hatodik alkalommal megrendezett Nemzetközi Vegyes páros verseny világbajnoki dobogósokat is felvonultató 14 fős mezőnyében a magyar bajnok Palancsa Dorottya (UTE), Kiss Zsolt (Westbay SC) páros diadalmaskodott - a döntőben legyőzve a svéd párt.

Harmadszor is ezüstérmet nyert női curling csapatunk az OB-n

2013.02.26

Női csapatunk sorrendben harmadszor is 2. helyezést ért el,  míg férficsapatunk az eddigi legjobb eredményt elérve 5. helyezést szerzett a 2012-13. évi OCSB-n.

Teljes bejegyzés | Menüpont: Hírek | Fényképek: UTE Four-Four női