Február 27.-én a döntőkkel véget ért a 2011-2012. évi Országos csapatbajnokság.

Tavaly még szenzáció volt, idén már csak kellemes meglepetés női csapatunk ezüstérme.

A csapat tagjai: dr. Baluka Csabáné, Lelovics Melinda, Miklai Henrietta, Palancsa Dorottya (skip), Szabon Márta.

Teljes bejegyzés | Menüpont: Hírek

Véget ért az idei OB alapszakasza

2012.02.08

A hétvégén a férfiak is befejezték az idei Curling OB alapszakaszát. Női csapatunk a 3. helyen folytatja a középdöntőben, férfi csapatunk az idén sem jutott a legjobb 6 közé.

évzáró kupa junior sikerrel

2011.12.23

A január 2-8. között Dániában megrendezésre kerülő VB selejtezőre készülő junior válogatottaink utolsó felkészülési tornáján kellemes meglepetésre a magyar junior férfi válogatott - a döntőben legyőzve az addig veretlen orosz "Albatrosz" csapatot - megszerezte az első helyet!

bronzérem a vegyes páros OB-n

2011.11.18

Női csapatunk skipje,  Palancsa Dorottya - a Westbay sportolójával, Kiss Zsolttal párban - bronzérmet nyert a héten befejeződött vegyes páros bajnokságon. A bajnoki címet a Szekeres Ildikó, Nagy György páros szerezte meg.

Interjú Palancsa Zoltánnal

2011.10.07

Megkerestük Palancsa Zoltánt, csapataink vezető edzőjét, akivel a 2011-12-es évadról beszélgettünk...

II. LILA nap

2011.10.07

Október 2.-án ismét lilába borult a jég a Kamaraerdei Curling csarnokban!

Egyesületünk immár másodszor rendezte meg a "LILA napot", amelyen az UTE csapatai (férfi, női, junor fiú) mellett a Senior válogatott vett részt.

Ezúttal otthon maradt a kupa, mivel az UTE férficsapata mindenkit legyőzve megérdemelten nyerte a vidám vasárnapi matinét.

Az UTE adja a junior válogatottak magját

2011.06.24

Az MCSZ elnökségének döntése értelmében idén benevezzük mindkét junior válogatottunkat a jövő év elején megrendezésre kerülő EJCC versenyre, ami egyben a márciusi Junior VB európai selejtezője.

A válogatott keretekbe természetesen a kétszeres bajnok UTE csapataiból kerültek a legtöbben meghívásra, a lányoktól Palancsa Dorottya és Miklai Henrietta, míg a fiúktól Palancsa Péter, Ferenci Domonkos, Rohmann Viktor és Szarka Benjamin. Gratulálunk a fiataloknak, jó felkészülést, és eredményes versenyzést kívánunk!

Palancsa Zoltán az MCSZ elnökségének tagja lett

2011.05.27

A Magyar Curling Szövetség Közgyűlése a lemondott  elnökségi tagok helyére két új tagot választott.

A szavazáson az öt jelölt közül Palancsa Zoltán (UTE), illetve Poór Zoltán került megválasztásra.

Gratulálunk, és eredményes munkát kívánunk!

Megvédték bajnoki címüket az UTE junior csapatai

2011.05.19

A tavalyihoz hasonlóan idén is mindkét nem küzdelmeit az UTE junior csapatai nyerték a május 14-15-én megrendezett Junior OB-n.

IV. Reménységek tornája-2011. 03.20.

2011.03.21

Az UTE vegyes junior csapata veretlenül nyerte a IV. Reménységek tornáját, legyőzve többek között az FTC Fradi-t (4-2).