Újabb siker és megbecsülés szakosztályunk életében! Az idei bravúros női ezüstérem után itt a következő fantasztikus hír: Palancsa Dóri, juniorjaink skipje, fiatal kora ellenére női csapatunk immár oszlopos tagja a közelmúltban meghívót kapott a Női Válogatott keretbe! Gratulálunk Dórinak, és további töretlen fejlődést kívánunk neki! Dóri talán már részese lehet egy sporttörténeti sikernek, amit a moszkvai EB-n az "A" csoportba jutás jelentene.

Teljes bejegyzés | Menüpont: Hírek

Beszélgetés Jyrkki-vel, az UTE női csapat skipjével

2011.03.15

A Hétvégi IV. Nemzetközi Vegyes-páros kupa mérkőzései között sikerült interjút készítenünk az OB ezüstérmes UTE női csapat skipjével...

Palancsa Dorottya - 2010 legjobban fejlődő női játékosa

2011.03.14

A Provice Kupa díjátadó ünnepségén az OB eredményhirdetése mellett kiosztották a 2010. év különdíjait is.

Gratulálunk a díjazottaknak, különösen Palancsa Dórinak (15) az UTE versenyzőjének!

IV. Magyar vegyes-páros kupa

2011.03.14

Március 11-13. között zajlott a meghívásos verseny, mely igen rangos külföldi párok, és a teljes magyar élmezőny részvételével egy remek felkészülési lehetőséget biztosított a közelgő VB-re.

Véget ért a 2010/2011. évi Provice Kupa Országos Bajnokság

2011.03.01

Mindkét nem küzdelmeit a Westbay csapatai nyerték, így ők képviselhetik hazánkat az ősszel Moszkvában megrendezésre kerülő EB-n.

Női csapatunk óriási sikert elérve a 2. helyen végeztek, míg férfiaink 7. helyezésükkel megőrizték "A" csoportos tagságukat.

Privice Kupa - OB 2010-2011-érmes női csapattal

2011.02.06

Befejeződött az OB alapszakasza, női csapatunk bravúros szereplésének köszönhetően a 2. pozícióból várja a döntőt, míg férficsapatunk - egy helyet javítva tavalyi eredményén - a 7. helyet szerezte meg.

Évzéró kupa - UTE éremmel

2010.12.20

Mindkét csapatunk indult az év utolsó hazai versenyén, az évzáró kupán. Férficsapatunk a nagyon szoros élmezőnyben végül is az igen előkelő 3. helyet szerezte meg - értékes ranglista pontokat begyűjtve ezzel, míg női csapatunk a középmezőnyben végzett (8. hely). A torna méltó befejezése volt a 2010. naptári évnek, egyben remek felkészülés a januárban kezdődő bajnokságra.

Vegyes Páros OB november 11-14.

2010.11.14

A hétvégén zajlott a 2010. évi vegyes páros OB. A végső győzelmet a VB ezüstérmes Szekeres Ildikó - Nagy György páros (Westbay) szerezte meg, így ők képviselhetik hazánkat a jövő évi világbajnokságon Minesotában.

Véget ért A Grund kupa - MKK

2010.11.03

Női csapatunk 8. míg férfiaink 9. helyezést értek el az október végén megrendezett MKK-n.

A végső győzelmet a WSC férfi csapata szerezte meg, a döntőben legyőzve az addig veretlen Club Aliga csapatát. A harmadik helyet a BTE Jégmadarak szerezték meg.

Magyar Köztársaság Kupa - mindkét csapatunk résztvételével

2010.10.23

Mindkét felnőtt csapatunk nevezett az október 26- 31. között zajló "A Grund" MKK-ra.

Férficsapatunk a Jókenyér ellen kezd 27.-én 18.00 órakor, lányaink pedig közvetlenül utánuk a WSC Predators ellen lépnek jégre 20.30 órától.

Szeretettel várjuk az érdeklődőket és a szurkolókat!         H A J R Á  L I L Á K !