Hírek

Cikkek

UTE Villámtorna: Lila nap - Senior sikerrel

2010.10.03

Meghívásos villámtornát rendezett az UTE Curling szakosztálya, első ízben idén, október 3.-án (vasárnap) 09.00-14.00 óra között a Kamaraerdei Curling pályán.

A végső győzelmet az UTE három csapata mellett meghívottként induló Senior válogatott szerezte meg.

Teljes bejegyzés | Menüpont: Hírek | Hozzászólások: 0

Bronzérem és 5. hely a szezonnyitó ranglistaversenyen

2010.09.05

A hétvégi szezonnyitó ranglistaversenyen férficsapatunk 3. helyezést ért el, fiataljaink pedig ötödikek lettek. Gratulálunk!

Teljes bejegyzés | Menüpont: Hírek

Debrecen Bonspiel Cup 2010

2010.08.04

Mindkét csapatunk részt vett az immár harmadszor megrendezett Bonspielen Debrecenben.

A mezőny 24 csapatból állt, több válogatott csapat részvételével, de megmutatták magukat kezdő csapatok is. A verseny célja számunkra elsősorban a kikapcsolódás, szórakozás és csapatépítés volt.

Új vezetőséget választott az MCSZ közgyűlése

2010.05.27

Rókusfalvy András lett a Curlingszövetség új elnöke, Studniczky Ferenc a jövőben tiszteletbeli elnök.

A juniorok Aranyos szombatja

2010.05.16

A május 15.-én megrendezett junior OB-re 3 lány- és 5 fiúcsapat nevezett. Mindkét nem küzdelmeiben az UTE fiataljai szerezték meg a bajnoki címet!!!

G R A T U L Á L U N K !

Vegyes csapatbajnokság - 2010

2010.05.12

Rendkívül kiélezett küzdelemben, a döntő mérkőzés extra endjében megvédte bajnoki címét a Makuka. Az UTE tartalékos csapata a 7. helyezést érte el.

Véget ért a 2010. évi egyéni OB

2010.05.05

A múlt héten zajlottak az idei egyéni OB selejtezői, vasárnap pedig a középdöntők, illetve a döntők. Játékosaink közül többen is kitűnően szerepeltek!

Vaspöri Tamás az év edzője!

2010.04.05

2010. március 25.-én ünnepélyes eredményhirdetésre gyűlt össze a hazai curlingsport elitje. Az OCSB helyezettjei mellett köszöntöttük a 2009. év legjobb játékosait (Szekeres Ildikó, Nagy György, mindketten a WSC versenyzői), a legjobban fejlődő játékosokat (Rókusfalvy Orsi End Hunters, és Molnár Gábor Jégmadarak), valamint az év edzőjét, Vaspöri Tamást (a COOL csapatvezetőjét, az UTE Four Four edzőjét).

A 2009-2010. évi OCSB eredményei

2010.03.13

Az előzetes várakozásoknak megfelelően férfi csapatunk 8. a női pedig 4. helyezést ért el az idei OB-n.

Magyar Köztársaság Kupa

2009.12.10

Férfi csapatunk az idei Kupában a 7. helyet szerezte meg. Az alapszakaszt követően nem jutott a csapat a hatos felső ágra, de az alsó ágon az összes mérkőzését megnyerte.